درباره ما

شرکت انرژی الکترونیک ایران در سال 1363 با هدف طراحی و ساخت دستگاه‌های الکترونیکی تأسیس و در سال 1375 به استناد مصوبه شورای عالی صنایع در تاریخ 1364/06/30، موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری به شماره 49365، از وزارت صنایع گردید.
این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو و باتجربه، توانسته موقعیت خود را در بازار تولیدات فنی و مهندسی تثبیت و تحکیم کرده و انواع دستگاه‌های مورد سفارش سازمان‌ها، ادارات دولتی و بخش خصوصی را، طراحی و تولید نماید.
در سـال 1390 با همیـاری متخصصین کار آزمـوده که دارای دانش فنی لازم می‌باشـند، گـام‌های مثـبت و مؤثـری را در جهت انتقـال تکنولوژی روز دنیا و بررسی سیستم‌های تولیدی خود نموده است تا با بهره از دانش روز، سطح کیفی تولیدات خود را هرچه بیشتر ارتقا بخشد و به یمن همین اندیشه، نسل جدید محصولات این شرکت دارای ویژگی‌های بارزی نسبت به تولیدات قبلی می‌باشد و امیدوار است در آینده‌ای نزدیک بتوان ضمن کسب سهم بیشتری در بازارهای داخلی، زمینه ورود به بازار صادرات را نیز بدست آورد.
محصولات تولیدی این شرکت که با نام تجاری انرژی الکترونیک ایران (IEE) به بازار عرضه می‌شوند، تاکنون در صنایع مختلف از جمله صنایع مخابراتی، صنایع فولاد، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، صنایع نظامی، مراکز IT و همچنین در بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.
با گذشت بیش از سه دهه، شرکت انرژی الکترونیک ایران موفق گردید دستگاه‌های متعددی به شرح زیر طراحی و تولید نماید:

1.  شارژرهای صنعتی و مخابراتی

2.  ترانسفورماتورهای ایزوله قدرت تک فاز و سه فاز –

3.  منابع تغذیه AC , DC

4.  انواع دیمر

5.  رکتیفایرهای صنعتی

6.  بردهای الکترونیکی

7.  تابلوهای درایو انواع مگنت با سیستم سوئیچینگ بار جهت به کار گیری در صنایع فولاد

8.  تابلو های سپراتور

9.  تابلوهای ویبراتور

10.  انواع UPS

پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش :

تمامی محصولات تولیدی انرژی الکترونیک دارای پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. این یکی از شیوه های ما برای سپاسگزاری از انتخاب محصولات  IEE توسط مشتریان می باشد.  شیوه های طراحی مهندسی و تولید دقیق ما کاملا تضمین کننده برآورده شدن انتظارات شما در طی فعالیت های تخصصی تان می باشند. خدمات گارانتی و پشتیبانی فنی تعریف شده و گسترده ما ادعایمان در خصوص کیفیت محصولات شرکت را تضمین می نمایند.

روش تولید ریزبینانه:

تعهد ما به حفظ کیفیت از طریق گسترش فعالیت های پژوهشی و تولید محصولات بر طبق آخرین فن آوری های جهانی جایگاه مناسبی را بین تولید کنندگان محصولات یاد شده  تضمین نموده است. تمامی دستگاه های تولیدی پیش از آغاز روند بازاریابی و فروش با دقت هرچه تمامتر در شرکت تست و تکمیل می گردند.

طراحی – مهندسی های ویژه:

یکی از ویژگی هائی که همواره در طراحی محصولات  IEEجلب توجه می نماید ایجاد ،فن آوری های نوین،ضمن حفظ هماهنگی کامل با ویژگی های  شیوه کاربری انسانی است. مشتریان شرکت همواره می توانند روی طراحی مهندسی های ما برای حالت های خاص و کمک های فنی شرکت حساب کنند. انجام طراحی های خاص برای نیازهای جدید مشتریان از جمله توانائی های شرکت انرژی الکترونیک ایران می باشد.

کالیبراسیون و تضمین کیفیت:

باور ما به ارائه خدمات فعال و به بیانی خدمات “پیش از فروش” به جای خدمات پس از فروش به مشتریان می باشد. از اینرو برای تکمیل هر چه افزونتر روند تولید و فروش کنونی مان، شرکت انرژی الکترونیک ایران با سرعت هرچه تمامتر راه خود را به سوی سطوح عالی تر کیفیت و فراهم آوری آخرین استاندارد های فنی ادامه می دهد. این روش برنامه ریزی شده و هدفمند شرکت انرژی الکترونیک ایران را در حرکت بسوی افزایش کیفیت محصولات، توان رقابتی را بیش از پیش افزایش می دهد.

پشتیبانی فنی عالی:

صداقت و امانتداری حرفه ای یکی از اصول مسلم و خط مشی اصلی در تمام خدمات فنی، مهندسی، فروش و پس از فروش شرکت انرژی الکترونیک ایران به مشتریان خود می باشد. فراموش نکنیم که شرکت انرژی الکترونیک ایران همه روزه سفارش های بسیاری را دریافت می کند. این سفارش ها می توانند سفارش یک شارژر  معمولی و ساده یا درخواستی ویژه برای یک محصول منحصر بفرد باشند. در هر حال مهندسین مجرب شرکت همواره آماده بحث و تبادل نظر پیرامون نیازهای ویژه و پروژه های جدید شما هستند.

در حقیقت شرکت انرژی الکترونیک ایران می تواند مطمئن ترین دستیار مهندسی و ارائه دهنده کمک های فنی بیشماری برای شما باشد. . کارشناسان شرکت در زمینه انتخاب دستگاه های مناسب برای پروژه های فنی شما  مرجع مناسبی در حیطه تخصص شرکت برای پرسش های شما میباشند.